Magazín Kulturák

Webový magazín věnovaný cz/sk rockové hudbě

MAGAZÍN KULTURÁK VSTÁVÁ Z MRTVÝCH

Nazdar Kulturáci, jsme zpátky!

Předem upozorňujeme, že není 1. duben, ale již začátek prosince, a proto jsme zcela vážní. Vracíme se zpátky do vod internetu s obnovenými webovkami (nyní s kvalitnějším zobrazením i na mobilních telefonech), abychom vám dodávali alespoň nějaké informace o tom, co se děje na české a slovenské hudební scéně. Proto se nalaďte opět na naši vlnu, sdílejte, čtěte, komentujte, posílejte vzkazy, soutěžte a zůstávejte s námi!

Mrzí nás naše předchozí odmlka a omlouváme se za ni. Svět ale zkrátka občas nedovolí dostát slibům, které dáte (ruku na srdce, kolikrát jste si třeba i vy řekli, že už nebudete pít?), a tak teď doufáme, že se nám opět podaří získat vaši přízeň a neupadneme v zapomnění nebo ignoraci.

Sypeme si tedy popel na hlavu a snažíme se vstát zas na nohy. Jestli se nám to povede není teď jen na nás, ale i na vás!

Hned na úvod jsem si pro vás připravili několik novinek, které budeme průběžně sdílet. Jednou z nich je již výše zmíněný uživatelsky přijatelnější vizuál magazínu, u kterého hrajeme zejména na jednoduchost a přehlednost informací. Kvůli úpravám jsme bohužel přišli o několik článků ze starého webu, ale to se tak někdy stane. Budeme rádi, když nám dáte vědět, jestli se nám tahle změna povedla.

Protože vám chceme být opravdu blíž, najdete na pravé straně našeho webu kontaktní formulář, prostřednictvím kterého nám můžete pěkně od plic vynadat, nebo nás pochválit. To necháme na vás. I nadále se můžete ale vyjadřovat pod jednotlivými články, nebo nám psát na Facebooku.

Chystáme také velký rozhovor s kapelou The Fialky, která příští rok oslaví svých 20 let. Co myslíte, bude deska?

Dále chceme vyzkoušet nový nápad s rubrikou, která má pracovní název Zápisník rockerů. Oslovili jsme několik členů různých kapel a nabídli jim možnost psát svůj „blog“. Víc zatím nemůžeme prozradit, je to ještě v plenkách a stále probíhají jednání. Nicméně, pokud je někdo, jehož blog byste chtěli číst, dejte nám vědět a my se to pokusíme zařídit.

V plánu je také nové logo a různé propagační materiály našeho magazínu.

Jak vidíte, plány máme velkolepé. Tak vydržte, projeďte si náš web, dejte nám vědět co se vám líbí a nelíbí, kde máme nedostatky a my se podle toho, a podle našeho nejlepšího úsudku, pokusíme zařídit.

Máte radost, že jsme zpět?

My obrovskou a jdeme se vrhnout do práce!

Komentáře