Magazín Kulturák

Webový magazín věnovaný cz/sk rockové hudbě

NO MAN smí, zná, i ví, jak na HIT!

Delší dobu jsme se vám neozvali. Není to kvůli tomu, že by snad nevzniklo nic kvalitního v české nebo slovenském hudební produkci, ale zkrátka spíš kvůli naší časové tísni, která bohužel hatí občas veškeré plány. Kulturák ale pokračuje dál a doufejme, že se již nebude muset omlouvat za jeho dlouhodobou nečinnost (i když to samozřejmě nemůžeme slíbit).

A teď k tomu, co jednoho z našich přispěvatelů dokopalo ke zvednutí zadnice a napsání tohohle článku. Nejedná se o nic menšího než pecku vzniklou ve spolupráci kapel Portless a Imodium, která nás dostala do kolen rychleji než rána pod pás. Pořádný bubny, rockový kytary i rap. Kombinace, co nakopne i pomalu umírající magazín, jež se dle některých čtenářů chytal už do hrobu.

„NESMÍM, NEVÍM, NEZNÁM

NEMÁM A NEBUDU, CHTÍT VÍC, NEŽ NIC.“

Co na tohle říct? Možná se koukněte sami. Nám režie René Rypara, ostatně jako anglicko-český text i střih a idea klipu, přijde geniální. Tuhle pecku dlouhou dobu nedostanete z hlavy ani po galonu vodky a knockoutu pod stolem, a ještě dlouho po jejím zhlédnutí vám v hlavě bude hrát YES / NO.

Pro nás je to ale jasné ANO!

Komentáře