Magazín Kulturák

Webový magazín věnovaný cz/sk rockové hudbě

Supertesla mění obsazení

Skupina Supertesla, která vznikla teprve v roce 2016 a její diskografie se zatím omezila na pár EP, z čeho to poslední je parádní společný split se spřízněnou Nežfalší, mění svoje obsazení. Martin Šeda a Marek Huber odcházejí a nahrazují je Ondra Bubeník a Standa Kralovič. Prvního jmenovaného můžete znát z Ivan´s Naked Trio nebo Easy Riders. Druhý v pořadí hrál chvilku v Bad Society a aktuálně má ještě závazky v Bombs from heaven.

Sama kapela ke změně vydala toto prohlášení: Žádné slzy, žádná zlá krev. Život jde dál a bude lepší, než kdy byl. Martin s námi byl od samého začátku a má obrovský podíl na tom, jak Supertesla zní. A Marek během společného roku posunul kapelu neskutečným způsobem dopředu. Oba se dostali na životní křižovatku a upřednostnili před Superteslou něco jiného. Je to naprosto v pořádku a přejeme oběma jen to dobré. Všechny ty koncerty a skvělé zážitky nikdo nevymaže. Jede se dál.

Superteslu v roce 2020 posílí Standa s Ondrou. Svým přístupem nám dávají nové možnosti a už se nemůžeme dočkat, až to uslyšíte a uvidíte. Protože tohle je rock’n’roll od srdce do srdce.

Honza, Danny, Ondra, Standa

Supertesla 

 

No my se také nemůžeme dočkat hudebních novinek. Přejeme klukům, ať se brzo sehrají, a není to jen Supertesla 2020, ale i Supertesla až třeba do 2070.

Komentáře