Magazín Kulturák

Webový magazín věnovaný cz/sk rockové hudbě

The Fialky a lidi, co to chtěj!

Podle nás jedna z nejznámějších a také nejnavštěvovanějších českých punkrockových kapel The Fialky, vyšla opět na světlo internetu s novinkou nazvanou Lidi to chtěj. Čtveřice tvořená Kečupem, Otou, Tomem a Marcelem Greenem zahájí s rokem 2020 zároveň i svou 20. koncertní sezónu. Zda budou opět praskat kosti, to se ještě uvidí, každopádně už teď můžeme říct, že to bude velké.

Předzvěstí této velkolepé sezóny bude totiž i nová deska, ze které singl pochází. Hudebně se jedná o předělávku legendárních U.K. Subs, kterou na kameru zaznamenal Robert Harvánek, který je s ohledem na počet pro kapelu natočených videoklipů už považován za pátého člena kapely.

Na desce se objeví 12 nových písniček. Čtyři z nich jsou už vydány jako singly. Jedná se o hymnu Mighty sounds, Chřipku, Lampy a (dnes zmiňované) Lidi to chtěj.

S The Fialky jsme už teď domluveni na velkém rozhovoru, takže: máte-li na ně nějakou otázku, napište nám ji do komentářů a my se jich na ni za vás zeptáme. Přeci jen se to tady v Kulturáku snažíme i my dělat tak, jak to lidi chtěj!

 

Komentáře