Magazín Kulturák

Webový magazín věnovaný cz/sk rockové hudbě

WATE rozhodně s TOO LATE pozdě nepřichází

V rámci rubriky Mladá krev se vám snažíme jednou za čas představit nějakou mladou kapelu, která se snaží probojovat do elity české hudební scény. Právě tak je tomu i s nově vzniklou kapelou WATE. My ovšem nemůžeme říct víc, než to, že je kapela tak mlaďounká, že jsme jí ještě ani neviděli vystrkovat růžky. Zárodek budoucího úspěchu bychom se zde ovšem chtěli podpořit, a proto jsme se rozhodli poprosit tuhle tlupu, aby se vám, našim čtenářům, představila sama.

 

Hey! Jmenujeme se WATE a jsme tříčlenná, nově založená pop/rocková formace z Benešova u Prahy. Ke konci minulého roku jsme vydali první singl Plastic dreams, který si můžete poslechnout na našem bandzone společně s naším nejnovějším songem Too late, ke kterému jsme vydali i lyrics video. Momentálně se snažíme získat co nejvíce posluchačů a sháníme hudební akce, kde bychom mohli vystoupit s naší show. Mezitím pracujeme na další tvorbě a plánujeme vydání klipu. Pokud byste nás chtěli vidět v nejbližší době naživo, hrajeme 21.dubna 2017 na Majálesu vysočiny v Zámku Polná.

My kluky poslechli a Too late si pustili. Teď o to žádáme i vás. Udělejte si necelé čtyři minutky pauzu, hoďte nohy nahoru a užijte si dnešní novinku. Snad to neuděláte příliš pozdě, jak ostatně název songu sám nabádá.

Komentáře